לבירורים והצעות מחיר:
02-6428607

השכרת במות לאירועים, הקמת במות לאירועים

במות לאירועים והקמת מחסומים

מפיקים אירוע גדול וזקוקים לבמת הגבהה לאומנים? מחויבים ליצור אזור חיץ בין הבמה לקהל וזקוקים למחסומים פיזיים?
את כל הציוד לאירועים תמצאו בי.מ. סיטי אירועים בע"מ, כולל השכרת במות ומחסומים! התקשרו אלינו ל-02-6428607 והציוד בדרך אליכם…
התמחותה של החברה הוא בעיצוב אירועים ובהשכרת ציוד איכותי לכל אירוע. בין היתר, תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון שירותים וציוד לאירועים:
  • השכרת אוהלים
  • השכרת במות ומחסומים
  • ציוד הגברה
  • תאורה
  • כלי הגשה
  • ועוד
אז חסכו לכם את המאמץ ותנו למומחים לעשות את העבודה עבורכם!

מעל כולם

באירועים רבים, בעיקר בטקסים או בהופעות, במה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. היכולת לקבל תשומת לב מקהל, בעיקר אם מדובר בקהל גדול, לעתים היא לא פשוטה. העמדת הדוברים או האומנים על במה, מקנה להם מעמד אחר, חשוב יותר, כזה שיש לתת אליו את הדעת. בנוסף, הבמות מאפשרות לקהל לראות את המתרחש מולם, גם אם הם עומדים מאחורי אנשים נוספים, שעלולים להסתיר להם במקרה ואין במה. הקמת במות היא אינה דבר של מה בכך. הבמות אמורות לשאת לעתים משקל רב של אנשים וציוד, ועל כן יש להזמין במות רק מחברות מקצועיות בתחום השכרת במות ומחסומים. כך, מבטיחים את בטיחות המשתמשים בבמה וכן את שלמות הציוד שעליה.

השכרת מחסומים לאירועים

נא לשמור מרחק

במקרים רבים, הדרישה של מאבטחי האירוע או של האומנים, היא ליצור אזור הפרדה בינם ובין הקהל. זאת, כדי למנוע הפרעה למהלכה התקין של ההופעה על ידי מעריצים הקופצים על הבמה, או לחץ של קהל בקרבת הבמה. בנוסף, לעתים רוצים לתחום את האירוע לאזור מסוים, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מחסומים. גם ציוד זה ניתן להשכיר מחברות שתחום מומחיותן הוא השכרת ציוד לאירועים בכלל, והשכרת במות ומחסומים בפרט (כפי שניתן לראות בתמונות המצורפות).
זו בדיוק הסיבה לפנות לי.מ. סיטי אירועים בע"מ. החברה בעלת מוניטין רב בתחום עיצוב אירועים והשכרת ציוד לאירועים. חלק מהציוד, כולל כמובן השכרת במות ומחסומים. כך שאם אתם מפיקים אירוע, בכל סדר גודל, פנו אלינו ותיהנו משירות מצוין וממבחר עצום של ציוד וכלים לאירועים.

מאמרים: