לבירורים והצעות מחיר:
02-6428607

השכרת טקסטיל וכלים לאירועים

מארגנים אירוע בבית או בלב הטבע? מתכננים אירוע ענק לעובדים או מסיבת סיום לתלמידים? זקוקים לשירותי השכרת כלים ומוצרי טקסטיל?

חברת י.מ סיטי אירועים בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם!
אצלנו בחברת י.מ. סיטי אירועים, תוכלו ליהנות משירות מיוחד של השכרת כלים ומוצרי טקסטיל לאירועים. מזה למעלה מעשור אנו מספקים ציוד לאלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, ובירושלים בפרט.

כל הסיבות להשכרת כלים ומוצרי טקסטיל

  1. חיסכון בכסף – אם אתם מתכננים אירוע חד פעמי, כמו למשל ערב השקה או חתונה, כדאי שתדעו שהשכרת הציוד תעלה לכם פחות כסף בהשוואה לקנייתו.
  2. חיסכון במקום – קניית כלים ומוצרי טקסטיל דורשת בדרך כלל את אחסונם. לא לכולם יש מקום שמאפשר זאת. לכן, אם תשכרו מכולות כדי לאחסן את הציוד הזה, הרי שתיאלצו לבזבז כסף.
  3. חיסכון בזמן – אם בכל זאת בחרתם לאחסן את כל החפצים באיזה מחסן, תצטרכו להקדיש לא מעט זמן להובלתם בכל פעם ממקום למקום. במקום לבזבז שעות בנסיעה ולעמוד בפקקים, אפשר לחסוך את הזמן היקר הזה ופשוט ליהנות משירותי השכרת כלים ומוצרי טקסטיל.
  4. שמירה על איכות הסביבה – למרות שהיום ניתן למצוא כלים יפים וחד-פעמיים, הרי שבכל זאת מדובר בפלסטיק, חומר שמתכלה רק לאחר אלפי שנים. עד שהוא מתכלה, הוא מפזר רעילים שונים המחלחלים למי התהום. כך שהשימוש בכלים אלו גם מכער את הנוף וגם פוגע בבריאותינו. על אותו עיקרון, גם אם החלטתם לקנות כלים המיועדים לשימוש רב-פעמי, אבל כעבור זמן מה תחליטו להשליך אותם לאשפה, שוב אתם תפגעו בסביבתכם.
  5. מראה מכובד ואסתטי – אם כבר הזכרנו את הכלים החד-פעמיים, עלינו לציין דבר חשוב נוסף. המראה של כלים חד-פעמיים, יפים ככל שיהיו, לעולם לא ישתווה למראה היוקרתי של כלי ההגשה שמיועדים לשימוש רב-פעמי.

השכרת כלים ומוצרי טקסטיל? לא צריך לעשות מזה ביג דיל!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר העצום והאופנתי שיש בגלריות האתר. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם להתאים את הציוד לאירוע שלכם ולענות לכם על כל שאלה.
מהרו והתקשרו עוד היום כדי להבטיח את הציוד היפה והפונקציונאלי ביותר עבור האירוע שלכם!

מאמרים: