לבירורים והצעות מחיר:
02-6428607

השכרת ציוד לאירועים

ציוד לאירועים – י.מ סיטי המומחים

השכרת ציוד לאירועים הינה אחד מן המרכיבים החשובים והמהותיים ביותר בהפקה של אירועים מכל סוג. אירועים אשר מופקים בשנים האחרונות הינם שונים עד מאוד מאירועים אשר הופקו בשנים עברו, וכך גם הדרישות הלוגיסטיות שלהם, מבחינת ציוד. אם בעבר היה ציוד לאירועים מסופק על ידי אולמי אירועים וגני אירועים למיניהם, הרי שכיום, ובייחוד נכון הדבר לאירועים אשר מתקיימים בטבע ותחת כיפת השמיים, נדרשים מפיקי אירועים לדאוג להשכרת ציוד לאירועים בעצמם.
במקביל, הוקמו במהלך שני העשורים האחרונים חברות רבות להשכרת ציוד לאירועים. המדובר בתחום תחרותי, אשר דורש מחברות אלו להיות עם היד על הדופק ולעקוב אחר ההתפתחויות לא פחות מצרכניהם המבקשים להפיק אירועים. למעשה, חברות להשכרת ציוד לאירועים מספקות כיום מענה למגוון עצום של דרישות, עימן ניתן למנות:
  • השכרת ריהוט לאירועים
  • השכרת מפות, מפיות וסידורי שולחן לאירועים
  • השכרת כלים לאירועים
  • השכרת במות לאירועים
  • השכרת מחסומים
  • השכרת אוהלים לאירועים
  • השכרת ציוד תאורה והגברה
  • השכרת ציוד מולטימדיה
  • ועוד
בשל התחרות הרבה בתחום, קשה למצוא חברות השכרת ציוד לאירועים שהן גם זולות, גם מקצועיות וגם אמינות. לפיכך, מפיקי אירועים אשר מוצאים חברה אשר עונה לכל הקריטריונים הללו, נוהגים להוסיף ולהשתמש בשירותיה לאורך זמן.
זקוקים להשכרת ציוד לאירועים? נציגי י.מ סיטי אירועים מביאים עמם ניסיון רב ומקצועיות חסרת פשרות. הצוות האדיב ישמח להאזין לכל דרישותיכם הלוגיסטיות, לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הדרך – הכול כדי שתהיו מכוסים ותוכלו ליהנות מאירועים מן החלומות בראש שקט.
י.מ. סיטי אירועים הינה חברה מסוג זה, כאשר אחד מתווי האיכות שלה, הוא מספר הלקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי אשר שוכרים את שירותיה לשם השכרת ציוד לאירועים, כל פעם מחדש. עם לקוחות החברה נמנים אולמי אירועים וגני אירועים מובילים, חברות קייטרינג מצליחות, בתי מלון, מוזיאונים ולקוחות פרטיים רבים מספור.
כדי לאפשר ללקוחותיה ליהנות מן הציוד הטוב ביותר לאירועים, וכדי להעניק להם פתרונות איכות מקיפים ומקצועיים מחזיקה החברה מבחר עצום של כלים ופרטי ציוד לאירועים. מלאי הציוד מתחדש ללא הרף, כדי לעמוד עם המילה האחרונה בתחום הציוד לאירועים, בהתאם לאופנה ולסטנדרטים התובעניים ביותר. כמו כן, לרשותה צי משאיות המאפשר לה להעמיד את הציוד לשירות לקוחותיה 24 שעות ביממה, בכל חלקי הארץ.

חברת י.מ. סיטי אירועים

ברשותנו מערכות לשטיפת כלים מהמתקדמות בעולם, המאפשרות לנו לספק לכם כלים ברמת הניקיון הגבוהה ביותר.
לידיעתכם – כל הכלים והציוד שברשותנו כשרים בהשגחת הרבנות. ברשותנו צי משאיות עם צוות אדיב ומיומן, אשר ישנע את הציוד לכל חלקי הארץ 24 שעות ביממה בהתאם דרישתכם.
לרשותכם חדרי תצוגה מגוונים וצוות מיומן ואדיב, אשר ייעץ לכם בבחירת הציוד והשירותים המתאימים לאירוע, על פי דרישותיכם וטעמכם האישי. עם לקוחותינו הרבים והמרוצים נמנים: גני אירועים, אולמות אירועים, בתי מלון, משרדים ממשלתיים, מוזיאונים, חברות קייטרינג, מוסדות שונים, לקוחות פרטיים ועוד
י.מ. סיטי אירועים בע"מ הוקמה בשנת 1999 ומתמחה עם השכרת ציוד לאירועים, במתן שירותי במה ובהפקת אירועים .
 בשנת 2002 רכשה חברת י.מ. סיטי אירועים את חברת קיי קייטרינג, המתמחה אף היא בהשכרת ציוד לאירועים, דבר שתרם להרחבת קהל הלקוחות של י.מ. סיטי אירועים.
 ברשותנו מגוון רחב ואופנתי של כלים וציוד מסוגים ובסגנונות שונים, הכולל שולחנות, כיסאות, מפות, צלחות, כוסות, סכו"ם וכל הנדרש לאירוע מוצלח .
 אנו בי.מ סיטי השכרת ציוד לאירועים דואגים לחדש את הציוד בהתאם לשינויי האופנה בענף האירועים, ואף רוכשים כלים על פי בקשתם המיוחדת של לקוחותינו

מאמרים: