לבירורים והצעות מחיר:
02-6428607

השכרת ריהוט אלטרנטיבי

לדמיון ולרעיונות שלנו אין גבולות; אנחנו יכולים לחלום על דברים ללא הגבלה ולדמיין אותם כאוות נפשנו. כאשר מדובר בעיצוב גן האירועים או האולם בו תתקיים החתונה שלנו, הרי שבהחלט אפשר להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות.
כאשר מדובר בחתונה, לכל זוג יש את היצירתיות שלו ואין ספור רעיונות לגבי האופן שבו ייראה המקום בו היא עתידה להתקיים. ישנם זוגות שיעדיפו את הסגנון הקלאסי-מסורתי וישנם כאלה שיעדיפו את הסגנון המודרני או היאפי, בו ריהוט אלטרנטיבי תופס חלק גדול מאוד. בעולם שבו כל האפשרויות פתוחות, הרי שברוב המקרים כל זוג יוכל להשיג בדיוק את המראה עליו חלם.
הרי, בנוסף לכל החתונות הקלאסיות שבהן היינו, כבר היינו גם בחתונות בסגנון אחר כמו כאלה שהתקיימו בטבע או במערות. באלה האחרונות הזוגות עשו בדרך כלל שימוש בכלי הגשה לא סטנדרטיים ובחרו לרהט את המקום תוך שימוש בשירותי השכרת ריהוט אלטרנטיבי.

י.מ. סיטי אירועים – מגשימים לכם חלום

י.מ. סיטי אירועים עומדת לשירותכם וערוכה לספק לכם את כל הציוד שיסייע לכם להגשים את חלום החתונה שלכם. אם אירוע בטבע או אירוע בסגנון כפרי הוא החלום שלכם, שנמח לספק לכם שירותי השכרת ריהוט אלטרנטיבי שיהפוך את החתונה שלכם למושלמת. ספות בסגנון אלטרנטיבי, פופים, כריות ואביזרים נלווים נוספים יספקו לחתונה שלכם מראה "שאנטי" מיוחד ויוצא דופן, שלא יישכח במהירה.

בנוסף לפריטים אלה תוכלו למצוא אצלנו:
  • כסאות
  • ספות
  • שולחנות
  • ספסלי פוטון
  • פינות ישיבה
  • ועוד
כדי שהכול יהיה מושלם
אנחנו ב-י.מ. סיטי אירועים יודעים עד כמה האירוע שלכם חשוב, ולכן אנו מספקים לכם ציוד לאירועים בכלל וכן שירותי השכרת ריהוט אלטרנטיבי בפרט – בכל סגנון ובכל צבע. בנוסף אנו מקפידים להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם.
אז… דמיינו לכם מקום פתוח עם אוויר צח, שמשיות ופינות ישיבה נוחות, ריח של אוכל טעים ומוזיקה נעימה – ממש עוד מעט זו תהיה תמונה מתוך האירוע שלכם, עם הציוד האיכותי והמדויק שלנו. אם גם אתם רוצים שנגשים לכם חלום – צרו איתנו קשר עוד היום!
לשירותכם, צוות י.מ. סיטי אירועים השכרת ציוד לאירועים

מאמרים: